تاریخ : چهارشنبه 16 مهر 1399     |     کد : 643

حضور رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری تبریز

در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش،حجت الاسلام حاج آقا اقدمی رئیس شورای اقامه نماز شهرداری تبریز با حضور در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز با ریاست و همکاران آن مجموعه دیدار کردند.
در این نشست دکتر علیرضا سلطانی ریاست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز ضمن تشکر از خدمات ستاد اقامه نماز ترویج اقامه نماز جماعت توسط شهرداری تبریز را در سالهای اخیر موفق دانسته و مرکز آموزش را یکی از مراکز فعال در این زمینه عنوان کردند.
در ادامه حجت الاسلام حاج آقا اقدمی با اشاره به تصمیمات ستاد ملی کرونا و ایجاد محدودیت هایی در برگزاری نمازهای جماعت که از ابتدای سال ابلاغ به ستادهای اقامه نماز آغاز شده بود،قطع ارتباط مومنین با فضاهای معنوی علی الخصوص در ایام بیماری را برای سلامت روحی آنها مضر دانست.
ایشان تجهیز نمازخانه ها به وسایل بهداشتی و رعایت فاصله گذاری را یکی از مهمترین عوامل در برگزاری نمازهای جماعت عنوان کرد و به جایگاه برتر ستاد اقامه نماز شهرداری تبریز برای پنجمین سال متوالی در سطح استان اشاره نمود.
در پایان این نشست حجت الاسلام حاج آقا اقدمی به چاپ 12 عنوان جزوه با همکاری ائمه جماعت و روابط عمومی برای سازمانهای مختلف شهرداری اشاره کرد و آنها را گامی مهم در جهت تحقق اهداف ستاد اقامه نماز دانست.
 


 


PDF چاپ چاپ