تاریخ : شنبه 1 شهريور 1399     |     کد : 636

استاندار محترم آذربایجانشرقی

کسب رتبه برتر مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز را موفقیتی مهم ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز جناب آقای دکتر پور محمدی استاندار آذربایجان شرقی با حضور در مرکز آموزش  علمی کاربردی  شهرداری تبریز  از ریاست و پرسنل آن مرکز  به خاطر  کسب رتبه برتر کشوری تجلیل  به عمل آورد.
در این مراسم  دکتر علیرضا  سلطانی رئیس  مرکز آموزش  علمی کاربردی  شهرداری تبریز ضمن تشکر  ازحضور  استاندار  درجمع اساتید  و پرسنل  این مرکز  از دغدغه  ها و مسائل  و مشکلات  اقتصادی  و محدودیت های  کرونایی  اخیر  سخن گفته  و  عنوان کردند علی رغم  تمامی  این  مشکلات اقدامات  انجام  گرفته  در سطح  مدیریت  استان  قابل  ستایش  و با اهمیت  است .
سلطانی  حمایت استاندار از توسعه  صنایع  کوچک مقیاس ، توسعه شهرک  های صنعتی  و سرمایه گذاری ,  توجه جدی  به روستاها و  کارافرینان  و آموزش را بسیار  تاثیر گذار خواندند.
ایشان ادامه دادند جوامعی برنده  منازعات  و کشمکش های  اقتصادی خواهند بود که  در  عرصه  علم و فناوری  پیشتاز باشد و تخصص بدون تبحر  جایگاهی  در عصر  حاضر  نخواهد  داشت.
در ادامه  دکتر  پور محمدی  استاندار  اذربایجان شرقی با بیان  اینکه این جلسه صرفا  برای  قدردانی  و تجلیل  از ریاست  و همکاران  مرکز آموزش  علمی کاربردی  شهرداری  تبریز  به خاطر  توفیق  بزرگی  که در سطح کشور  رقم  زده اند  می باشد،  ایشان گفتند  این موفقیت  به خاطر  ماهیت  علمی و اموزشی   برای  اینجانب  نیز  اهمیت دارد.
دکتر پور محمدی  عنولن  کردند توسعه  زمانی  اتفاق  می افتد  که  تحول  درونی  در انسان ها  رخ  داده  و با عزم  عمومی  و ملی  همراه شود  و این کار  از مراکز علمی  و اموزش های انها  به وقوع  خواهد پیوست  بعد از انقلاب  اسلامی بزرگترین پیشرفت  کشور  در عرصه  علم  و فناوری  اتفاق  افتاده  است .
آقای استاندار  عنوان کردند  ایران در حال حاضر  در جایگاه 16 دنیا از نظر علمی  قرار دارد  و 1/6 درصد  دانش علمی  دنیا  در ایران  تولید  می شود  ایشان  شرایط  ناشی از  کرونا  و عملکرد  ایران  در این  بحران  را قابل  دفاع  داشته  و شرایط  ایران  را از کشورهای  آسیایی  و اروپایی بهتر  دانست .
در پایان استاندار محترم آذربایجان شرقی، برگزاری دوره های کوتاه مدت مربوط به شهرداران،دهیاران و شوراهای استان، توسط این مرکز را ارزشمند دانست.
PDF چاپ چاپ