تاریخ : يکشنبه 15 تير 1399     |     کد : 622

بازدید فرمانده بسیج کارمندی شهرداری تبریز

از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ، حاج آقا ملاحسینی فرمانده بسیج کارمندی شهرداری تبریز به همراه معاونین خود از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز و پایگاه شهید باکری بازدید کردند .
در این جلسه دکتر سلطانی رئیس مرکز آموزش با تاکید بر جایگاه معنوی بسیج در پیشبرد اهداف سازمانی ،خلاصه ای از اقدامات مرکز آموزش و پایگاه بسیج این مرکز را برشمردند.
ایشان حضور فعال در راهپیمائی ها و مراسمات مذهبی ،دیدار با خانواده های معظم شهداء،شرکت در مراسم عطر افشانی مزار مطهر شهداء ، برگزاری مراسم ها و همایش های مناسبتی و ... را گوشه ای از فعالیت های این مجموعه عنوان نمودند و با تاکید بر تجربیات موفقیت آمیز مرکز آموزش در برگزاری دوره های کوتاه مدت استانداری آمادگی این مرکز را برای برگزاری دوره های تخصصی شغلی و فرهنگی برای همکاران بسیج شهرداری تبریز را اعلام نمودند .
حاج آقا ملاحسینی فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز با اشاره به پتانسیل های بالای سازمان بسیج و استفاده حداکثری از این ظرفیت بر لزوم افزایش تعاملات و ارتباطات پایگاههای سازمان تاکید نمودند.
ایشان با تقدیر از زحمات رئیس مرکز آموزش و با توجه به جایگاه علمی این مجموعه فعالیت های بسیج کارکنان ، بسیج دانشجویی و بسیج اساتید را بسیار ارزشمند ارزیابی نمودند. 

پ


PDF چاپ چاپ