تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398     |     کد : 605

مراسم افتتاحیه

رویداد استارتاپ ویکند شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز مراسم افتتاحیه رویداد استارتاپ ویکند شهرداری تبریز با حضور دکتر دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز و جمعی از مدیران و مسئولان شهری و استانی در سه محور ترافیک، پسماند، مبلمان و منظر شهری در محل سالن همایش مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز برگزار شد.
در این مراسم میر محمدی رییس مجمع مهندسان جوان استان ضمن تشکر از حمایت و مساعدت های دکتر سلطانی به عنوان دبیر علمی این رویداد با ارایه گزارشی از فرایندهای انجام گرفته برای برگزاری گفت: در جلسات گذشته شهردار تبریز حمایت از طرح های برگزیده این رویداد را برای شهرداری مهم دانست.
 میر محمدی با اشاره به ارسال 47 عنوان پروپوزال به دبیرخانه گفت: طرح ها و ایده های مطرح شده به مدت دو روز در قالب تیم های تخصصی، داوری و طرح های برگزیده از بین آنها معرفی میشود. ایشان ثبت نام از کلیه شرکت کننده گان را رایگان اعلام نمود و هدف از برگزاری این رویداد را جمع آوری ایده های نو و کاربردی برای شهرداری تبریز در حوزه های یاد شده عنوان کرد.
در ادامه مراسم دکتر دبیری رییس شورای اسلامی شهر تبریز، اقدامات مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز در حوزه های علمی و پژوهشی شهرداری را بسیار حساب شده دانسته و حمایت شورا و شهرداری از برگزاری چنین رویدادها را که منجر به پیشرفت و توسعه شهری میشود اعلام کردند. دبیری گفت امروزه شهر ها به سمت هوشمندسازی در حرکت هستند و لازمه این امر حمایت از ایده های نوآورانه و خلاق است که منجر به استفاده بهینه از منابع و همچنین اشتغال زایی جوانان خواهد شد، ایشان نیز نوید حمایت مادی و معنوی شورا از طرح های کاربردی که منجر به توسعه و اشتغال شهری شوند را اعلام نمودند.