تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1398     |     کد : 601

جلسه هماهنگی و تبادل نظر

برگزاری استارتاپ ویکند شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز، جلسه هماهنگی و تبادل نظر در خصوص برگزاری رویداد استارتاپ ویکند شهرداری تبریز با حضور مهندس فتحیان مدیرکل حراست شهرداری تبریز، مهندس اصغری مدیرعامل سازمان پسماند، نمایندگانی از سازمانهای شهرداری تبریز و همچنین ریاست، همکاران و اساتید مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز که به نوعی در ارتباط با موضوع می باشند، برگزار گردید.
در ابتدای جلسه نماینده مجمع مهندسان جوان استان با  تشریح رویداد استارتاپ ویکند، برنامه ریزی را مهترین عامل در برگزاری موفق این رویداد عنوان کرد و اضافه نمود این رویداد 54 ساعته از روز چهارشنبه 23 بهمن آغاز و تا عصر جمعه همزمان با مراسم اختتامیه و معرفی طرحهای برتر در محل سالن همایش های خاوران به پایان خواهد رسید. ایشان از اقدامات انجام گرفته به طراحی سایت اینترنتی به نشانی www.startup.mmaz.ir  اشاره کرده و تعداد ثبت نام کنندگان را تاکنون 80 نفر اعلام کرد و اینکه در امر تعداد ثبت نام کنندگان هیچ محدودیتی لحاظ نشده است. داوران این رویداد تلفیقی از اساتید برجسته دانشگاهی و نمایندگان خبره سازمانهای منتفع خواهد بود و محورهای مطروحه برای این رویداد با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته از شهرداری تبریز در حوزه های پسماند، ترافیک وحمل و نقل شهری و سیما و منظر شهری خواهد بود. تمامی طرح های ارائه شده مورد حمایت معنوی قرار خواهند گرفت.
در ادامه جلسه مهندس فتحیان مدیر کل حراست شهرداری تبریز ، با اشاره به وسیع بودن دامنه مباحث مطرح شده در صورت امکان برای  ثبت نام از سایت اینترنتی شهرداری تبریز استفاده و از تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری شهرداری تبریز برای اطلاع رسانی به منظور جذب حداکثری ایده ها استفاده گردد. ایشان انتقال تجربه از برگزاری این رویداد به شهرداری تبریز و برگزاری استارتاپ های تخصصی تر توسط شهرداری تبریز را کمکی بزرگ برای حل معضلات شهری دانست. مهندس فتحیان با اشاره به ریسک پذیر بودن شهرداری ها در امر سرمایه گذاری از ظرفیت بالای شهرداری تبریز در حمایت از ایده های نو و خلاقانه خبر داد.