تاریخ : چهارشنبه 25 دي 1398     |     کد : 599

مراسم تودیع و معارفه

رئیس حراست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ، مراسم تودیع و معارفه رئیس حراست  مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز طی جلسه ای با حضور آقای مهدس فتحیان  مدیر کل حراست شهرداری تبریز، مهندس فتح اله زاده از همکاران حراست شهرداری تبریز، ریاست و همکاران مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز برگزاز و آقای مهندس بهمن الهی  به عنوان  رئیس  حراست  مرکز آموزش  علمی کاربردی  شهرداری تبریز معرفی  شد.
در ابتدای  جلسه آقای مهندس فتحیان با اشاره  به پیشرفت  فناوری  و تکنولوژی ،  لزوم  آشنایی  و استفاده از علوم  روز  در همه حوزه ها را خاطر نشان  کرده و عنوان نمودند اینگونه  مراکز مکانهایی بسیار مناسب برای پژوهش  و ارائه  تحقیقات  کاربردی  جهت خدمت به شهروندان  می باشند .همچنین ایشان آسیب شناسی و هوشمندسازی سیستم را یکی از اهداف و ماموریت های مراکز  علمی  برای  مدیریت شهری  عنوان کردند.
مدیر کل حراست شهرداری تبریز یکی از بزرگترین  خلاهای موجود درشهرداری ها را عدم اطلاع رسانی صحیح  و فراگیر از عملکرد  های  شهرداری  دانسته و ایجاد  و تقویت رشته های  روابط عمومی  و تربیت نیرو های متخصص در این حوزه را یکی از وظایف مراکز آموزشی شهرداری ها  عنوان کردند  که این امر موجب رضایت شهروندان و خدمت رسانی هر چه  بهتر شهرداری خواهد شد .
حاج آقا فتحیان  آموزش  در حوزه  های  روانشناسی شغلی، حقوق اداری، آشنایی  با تخلفات  اداری و آموزش تشریفات  را نیاز های  اساسی  حال حاضر  شهرداری  دانست  و آموزش به مدیران  شهری و ارائه  نتایج  تحقیقات کاربردی به شوراهای  شهر را کمکی  بزرگ  برای مدیریت  شهری عنوان  کردند.
در ادامه جلسه دکتر علیرضا سلطانی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی  شهرداری تبریز  با گزارشی از عملکرد مرکز آموزش، دوره های کوتاه مدت و ضمن خدمت و بودجه مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز توضیحاتی را ارائه نمودند.
دکتر سلطانی از زحمات  صادقانه آقای وشمگیر در دوران  تصدی  مدیریت حراست  مرکز آموزش  تقدیر  و تشکرکرده و برای  آقای بهمن الهی  به عنوان  رئیس حراست  مرکز آموزش  علمی کاربردی  شهرداری تبریز  آرزوی موفقیت  نمودند .
در پایان جلسه آقای وشمگیر دوران حضورش در این مرکز را یکی از دوران  طلایی  طول خدمتش  دانست  و این مرکز  را به لحاظ ساختار و ماموریت آموزشی و فرهنگی  با فعالیت  های سایر مناطق و سازمانهای شهرداری  متفاوت عنوان نمود . ایشان از حمایت های آقای دکتر سلطانی در همه حوزه ها قدردانی نمودند.
لازم به توضیح است بعد از پایان جلسه آقای  مهندس فتحیان از روند برگزاری امتحانات پایان ترم نیز بازدید بعمل آوردند.