تاریخ : يکشنبه 14 مهر 1398     |     کد : 561

جلسه شورای ستاد اقامه نماز

مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش، جلسه شورای ستاد اقامه نماز مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز با حضور دکتر سلطانی رئیس مرکز آموزش، حاج آقا اقدم رئیس ستاد اقامه نماز شهرداری تبریز، معاونین، مدیران و دیگر اعضای این ستاد در مرکز آموزش برگزار شد.
در ابتدای جلسه آقای اقدم با بیان اینکه اهمیت و جایگاه رفیع نماز تا جایی است که از نمار به‌ عنوان ستون دین نام برده شده و همان طور که در قرآن کریم می‌خوانیم برای رشد و شکوفایی جامعه بهترین کار نماز است.
ایشان در ادامه افزودند توسعه ی فضای نمازخانه بالغ بر9600 مترمربع  در کل مناطق و سازمان های شهرداری تبریز ،تهیه و تدوین احکام شرعی مرتبط با شغلهای  هر سازمان ،تهیه جزوه های آموزشی نماز،تجهیز نمودن نماز خانه پارک ها و مناطق به  قبله نما  از دیگر اقداماتی که توسط ستاد اقامه نماز پی گیری و به انجام رسیده است.
در ادامه جلسه رئیس مرکز آموزش دکتر سلطانی با بیان اینکه ،در خصوص ضرورت نماز نیاز به بحث نیست،بایستی تمهیدات مناسبی برای برگزاری پر شکوه آن در همه مراکز اندیشیده شود،رئیس مرکز آموزش از زحمات و فعالیت های حاج اقدم قدردانی نمود و به مجموعه ای از اقدامات صورت گرفته از جمله  تجلیل از فعالین عرصه نماز و قرآن،برگزاری طرح مهتدون در ماه مبارک رمضان ،حضور همه کارکنان و مدیران در نماز،تهیه کتب ادعیه برای نمازخانه و...  توسط مرکز آموزش  اشاره نمودند.