تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397     |     کد : 524

تجلیل از فعالان فرهنگی ، دانشجویی و ورزشی

در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان آذربایجان شرقی برگزار گردید .

کسب مقام دوم در بین مراکز آموزشی استان آذربایجان شرقی توسط مرکز آموزش شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ، مراسم تجلیل از فعالان فرهنگی، دانشجویی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی در سال 97 با حضور روسای مراکز آموزشی، مدرسان و دانشجویان برتر در حوزه فرهنگی و ورزشی در سالن جلسات شهید نومی گلزار واحد استانی برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم ، آقای قلی زاده، رئیس اداره فرهنگی و دانشجویی؛  به ارائه گزارشی اجمالی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این حوزه در سال 97  پرداخت.
وی با اشاره به پتانسیل های بالای مراکز آموزشی عنوان کرد: مدرسان و دانشجویان مراکز آموزشی استان در این سال توانستند در اکثر مسابقات قرآنی، ورزشی و فرهنگی کشوری و منطقه ای به رتبه های برتر دست یابند.
در ادامه آقای دکتر قالیچی، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان؛ ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب، به بیان برکت های این ماه و احادیثی در فضیلت این ماه پرداخت و از عملکرد تمامی دست اندرکاران تشکر و قدردانی نمود .
وی با اشاره به فرارسیدن 25 اسفند، سالروز شهادت شهید باکری، به بیان دلاوری ها و رشادت های ایشان پرداخته و گفت: شهدا و خانواده معظم ایثارگران حق بزرگی در گردن تمامی مردم ایران دارند و وظیفه یکایک ما در حفظ این نظام این است کارهای محوله را به نحو احسن انجام دهیم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در ادامه با اشاره به بیانیه گام دوم رهبری افزود: وظیفه دانشگاه تربیت نیروهای مهارتی و کاربلد است  و باید با تاکید و عملی کردن به این امر مهم بتوانیم در اجرایی کردن این بیانیه گام برداریم
در پایان مراسم از فعالان برتر حوزه فرهنگی، دانشجویی و ورزشی مراکز آموزشی استان  تقدیر به عمل آمد.