تاریخ : شنبه 11 اسفند 1397     |     کد : 522

بازدید مدیر عامل و معاون سازمان پایانه مسافربری شهرداری تبریز

از ماکت در دست ساخت ترمینال تبریز

به گزارش روابط  عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری تبریز، مدیر عامل و معاون سازمان پایانه مسافربری شهرداری تبریز از ماکت ترمینال تبریز که در مرکز آموزش در حال ساخت است بازدید بعمل آوردند.
دکتر سلطانی در این بازدید اظهار داشت  ساخت این ماکت توسط  اساتید و دانشجویان گروه معماری به صورت حرفه ای و در مقیاس 200/ 1 بوده و در شرف اتمام است.
وی در ادامه عنوان کرد این ماکت  همه ی شاخص های یک ماکت ایده آل را دارا بوده و  در مقیاس مناسب  با استانداردهای قابل قبول ، دقیق و زیبا ساخته شده  است. همه ی عناصر بکار گرفته شده  در این ماکت از دقت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. باز طراحی فضا به علت نبود نقشه های جامع اولیه ، عکسبرداری از کلیه فضاهای عمومی ،اجتماعی و فروشگاهی و کاری از دیگر اقدامات انجام یافته توسط مجموعه همکاران برای تحقق اهداف ناشی از ساخت این ماکت بوده است ،این ماکت توسط گروه معماری و بدون استفاده از مدل های آماده در بازار ساخته شده  و قابلیت باز شدن شاسی ماکت  و نور پردازی قسمت های مختلف یه صورت جداگانه را دارد .
و در پایان مدیر عامل سازمان پایانه مسافربری شهرداری تبریز از اساتید گروه معماری و تیم پر تلاش دانشجویی برای ساخت این ماکت صمیمانه تقدیر کرد.